Pažeisti plaukai? Ar žinai ko trūksta plaukams?

Pažeisti plaukai? Ar žinai ko trūksta plaukams?

Moksliniai tyrimai parodė, kad molekulės, turinčios svorį iki MW 300, gali prasiskverbti į plaukus. Didesnės molekulės pajėgios prisitvirtinti tik išoriniame sluoksnyje aplink plauką, todėl iš esmės plauko neatkuria. KIS Haircare hidrolizuotų Naujosios Zelandijos kerapmų avių vilnos keratino baltymų molekulinė masė lygi MW 150.

Kodėl verta išbandyti šią procedūrą?

  1. atkurs plaukų drėgmės ir baltymų balansą vos per 15 minučių
  2. prisotins plaukus baltymais, kurie yra lygūs žmogaus plauko baltymams. Šie baltymai turi mažą molekulinę masę (MW 150), todėl gali giliai prasiskverbti į plaukus ir ilgam prikibti prie plauko šerdies.
  3. paruoš plaukus galimam sekančiam cheminiam apdorojimui (cheminiam garbanojimui ar dažymui)

Kaip nustatyti ko tiksliai reikia plaukams ir kokių veiksmų reikia imtis? Mūsų patarimas - atlikite plauko tempimo testą.

Kaip atlikti plauko tempimo testą? 

Paimkite 4-5 plaukelius tarp nykščio (kairės ir dešinės rankos) ir smiliaus, maždaug 4 cm atstumu. Sveikas plaukas tokiu atstumu išsitemps apie 1 cm (25%) ir grįš į pradinę padėtį. Plaukai, kuriems trūksta drėgmės – neišsitemps, o plaukai, kuriems trūksta baltymų lengvai išsitemps, bet negrįš arba sunkiai sugrįš į pradinę padėtį.

Patarimas: šis testas bus tikslesnis, jei prieš tai išplausite galvą su KeraClean šampūnu apimčiai, kuris pašalina susikaupusius priemonių likučius.

Pastaba: neapsigaukite plauko pojūčiu. Šviesinant plaukus, pigmentas ir keratinas pasišalina iš plauko oksidacijos metu, o drėgmė užsipildo tuščiose ertmėse, tačiau plaukai vis tiek atrodo sausi. Taip yra todėl, kad pažeistas išorinis plauko žvynelinis sluoksnis. Šiuo atveju, teisingas sprendimas yra atkurti plaukus, prisotinant juos keratinu. KeraBalance rūgštinė priemonė privers žvynelinį sluoksnį užsidaryti, o šampūnas sausiems plaukams turės priešingą efektą.

Grįžti į tinklaraštį

Rašyti komentarą